Jalinga na GESS Dubai 2022
W dniach 15-17 listopada nasz zespół zaprezentował Jalingę na znanej wystawie GESS DUBAJ. Wystawa skupia nowoczesne technologie i rozwiązania, które są lub mogą być wykorzystywane przez system edukacji. GESS Dubaj jest wspierany przez Ministerstwo Edukacji Zjednoczonych Emiratów Arabskich i jest platformą do prezentacji produktów i usług potrzebnych do urzeczywistnienia przyszłej edukacji.

W tym roku, wraz z setkami innych uczestników, wzięliśmy udział w wystawie i zainstalowaliśmy Jalingę na naszym stoisku - każdy mógł zobaczyć, jak to działa, obejrzeć zdjęcia i nakręcić swoje filmy! Uczestnicy wystawy byli najbardziej zafascynowani szklaną tablicą dotykową - jej możliwości zaskoczyły nawet najbardziej zaawansowanych technicznie odwiedzających.
Miło nam również poinformować, że podczas targów Jalinga pozyskała nowego partnera - południowokoreańską firmę Globepoint. Spotkaliśmy się z nimi na targach i pokazaliśmy im możliwości naszego studia. Po pewnym czasie rozmawialiśmy już o dalszej współpracy!

Jalinga pragnie podziękować GESS Dubai za możliwość udziału w wystawie i wysoki poziom wydarzenia. Z niecierpliwością czekamy na udział w kolejnych wystawach!
Dowiedz się więcej o Jalinga Studio i zobacz, jak to działa!